Інформація про керівництво

Розділ 3. Інформація про керівництво

3.1. Директор закладу

ЛОЗОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Директор Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського, заслужений працівник культури України.

Тел.: 56-20-13.

Електронна пошта: vinnica.myzdramteatr@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

3.2. Біографічна довідка

         Лозовський Володимир Васильович народився 10 квітня 1955 року в с. Зеленянка Крижопільського району. Громадянин України. Освіта повна вища. У 1981 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського. За фахом учитель історії та суспільствознавства.

         В установах культури працює з 1990 року: завідуючий відділом культури Піщанської державної адміністрації, провідний експерт з мистецтва Вінницького обласного управління культури, директор Вінницького обласного центру народної творчості. З 1997 по 1998 рік – завідуючий інформаційно-аналітичним відділом, а з червня 1998 року – завідуючий відділом по роботі з політичними партіями та громадськими організаціями Вінницької обласної державної адміністрації.

         З 1 жовтня 1998 року – директор Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського.

         За сумлінну працю в жовтні 2008 року відзначений високим почесним званням «Заслужений працівник культури України». У Вінницькому обласному конкурсі «Людина року — 2014»  переміг у номінації  „Діяч культури та мистецтва” і занесений на обласну Дошку пошани.

Користується авторитетом і повагою серед колег по роботі, керівництва області та міста. 

         Наглядової ради не створено.

 

3.3. Річні звіти керівника

Річні звіти керівника Форма 9-НК за 2015 рік

Річні звіти керівника Форма 9-НК за 2016 рік

Річні звіти керівника Форма 9-НК за 2017 рік

         Наглядової ради не створено.

 

3.4. Структура, принципи формування і розмір винагород

Штатний розпис

Структуру, принципи формування і розмір винагород можна знайти в Контракті.

 

3.5. Рішення суб’єкта управління об’єктами комунальної власності щодо комунального підприємства.

Розпорядження №58 Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів культури — об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Рішення № 115 Про затвердження змін до Статуту Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.

Рішення №361 Про здачу в оренду приміщень Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.

Розпорядження №119 Про переукладання контракту з Селезньовим В.Є. — художнім керівником Вінницький обласний український музично-драматичний театр ім. М.К. Садовського.

Рішення № 414 Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Рішення №464 Про передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Розпорядження №63 Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів культури -об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Розпорядження №262 Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів культури — об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Рішення № 883 Про переукладання контракту з Лозовським В.В. — директором Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.

Розпорядження №156 Про продовження договорів оренди нерухомого майна.

Розпорядження №96 Про художнього керівника Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.

Рішення №154 Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій — об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Рішення №223 Про продовження договору оренди Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім М.К. Садовського.

Рішення № 211 Про питання діяльності окремих обласних закладів культури – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Розпорядження №97  Про оренду приміщень Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.

Розпорядження №191 Про передачу в оренду приміщення будівлі гаража з прибудовою Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського  управлінню культури і мистецтв обласної державної адміністрації.

Рішення № 593 Про керівника Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.